Firma „ Testa plus s.r.o. „ je společnost zaměřující se na výrobu ocelových konstrukcí a zámečnické práce. Máme více než dvacetileté zkušenosti v oboru a pečlivě dbáme na kvalitu výroby včetně montáže. To vše je zajištěno našimi pracovníky, kteří jsou pravidelně vzděláváni, abychom byli schopni zaručit to nejlepší ke spokojenosti našich zákazníků.

Nabízíme veškeré služby v oblasti výroby ocelových konstrukcí a ocelových prvků ( tzn. od velkých těžkotonážních OK po drobnosti běžného užití jako jsou např. vrata, dveře, okna, podesty k technologickým zařízením, nejrůznější schodiště a schůdky, přístřešky, konzoly, lávky aj.. ) včetně dopravy na místo, opláštění, montáže a finálních nátěrů. Demontáže a úklid starých OK včetně technologií. Dále drobné zámečnické a klempířské práce, natěračské i stavební a to nejen v ČR ale po celém světě.

To vše je zajištěno plně vybavenou výrobní halou disponující profesionální technikou vč. výjezdních montážních skupin.

V ocelové oblasti nabízíme služby svařování a pálení metodami WMA, MIG/MAG, TIG, Autogen a plazmatické pálení které provádí plně školeni svářeči ( vč. úředních svářečů )

Pracujeme s širokým sortimentem ocelí včetně nerezových a dle požadavků zákazníka i s hliníkem.
Samozřejmostí je také žárové či galvanické zinkování, eloxování aj. povrchové úpravy.

Dále k našim ocelovým konstrukcím nabízíme dodávku a montáž širokého sortimentu opláštění :
Lexan, plechy, trapézové plechy, tepelné PUR panely Kingspan aj…

V neposlední řadě také disponujeme velkoskladem se spojovacím materiálem.


 

 

 


Kontakt

Testa Plus s.r.o.

Tř. Tomáše Bati 1677
765 02 Otrokovice


+420 777 312 526